Początek Czegoś Dobrego

Początek Czegoś Dobrego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Miło mi, że trafiłeś na ten blog. Mam na imię Edwin. Jestem Geekiem i w czystej postaci gadżeciarzem i fanem najnowszych technologii. Postanowiłem stworzyć blog aby dzielić się pewnymi opiniami, ale również pewnymi ciekawymi rzeczami, które można mieć łatwiej, taniej lub nawet czasami za darmo lecz nie jesteśmy tego świadomi.

 

Polacy z natury uwielbiają jak dostają coś za darmo, lub jest jakaś okazja. Nie będzie to jedyne okazję, ale oczywiście będę wspominało o nieco droższych gadżetach i usługach, które ułatwiają życie bądź automatyzują pewne czynności.

Będę również pisał czasami recenzję sprzętów, filmów, aplikacji i innych rzeczy. Będzie to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia nie oparta na jakimkolwiek sponsorowaniu czy płatnych reklamach. Wpisy mogą być niektóre sponsorowane, ale tylko za umieszczenie opinii, a nie umieszczeniu pozytywnej opinii jaki to produkt jest wspaniały, tylko by jak najwięcej kasy dostać.

W miarę rozrastania się bloga postanowię podzielić go na Kategorię by było wam wygodniej przeglądać posty, które was interesują. Trochę wychodzę do przodu, ale taki już jestem. Mam nadzieję, że niektórym przyda. Na pewno jak zawsze wypadło mi co miałem jeszcze dopisać, ale pewnie umieszczę to w następnym poście lub pod spodem

A właśnie! To jest blog i traktuję to jak blog. Co napiszę to napiszę. Korekta “bo coś źle napisałem” nie wchodzi w grę. To jest blog i pamiętajmy, że występuje tu luźna forma komunikacji, dlatego jest taki popularny.  Jeśli zapomniałem coś napisać wcześniej może pojawić się niżej.

 

Czy tylko będą tu poruszane tematy typu technologiczne i typowe dla geek?

 

Jestem otwarty na różne tematy i na pewno nie będę się jakoś nadzwyczajnie ograniczał.  Jedynie możliwe, że nie będę poruszał Polityki, bo wiadomo dla każdego jest to drażliwy pytań. Jeśli macie jakiś ciekawy temat i chcieli byście się podzielić chętnie o nim napiszę!  Jak już wspomniałem luźna forma pozwala nam na dyskusję na dany temat mam nadzieję, że będziecie w niej żywię uczestniczyć. Będę poruszał tematy na topie. Tak, nie raz dużo tematów jest dość ciekawych i chciałbym je poruszać, aby przedstawić wam sprawę z mojego punktu widzenia. Mam dość nosa do fake newsów i umiem je dość szybko wyczaić. Oczywiście nie zawsze bo niekiedy się nie da!

O właśnie sobie przypomniałem! Będę również oceniał różne portale pod kontem informacji czy podają wiarygodne informację. Poruszę oczywiście też temat portali, na które trzeba być ostrożnym (nie napiszę przecież, że nie należy ich czytać po zaraz się na mnie ich prawnicy rzucą jak krwiożerce bestię).  Tak o to humorystycznie zakończymy mój pierwszy wpis. A co do częstości pojawienia się wpisów postaram się minimum 1 w tygodniu choć postaram się jak najczęściej! Miłego dnia życzę wam wszystkim.

 

Dodaj komentarz