Lato wielkimi krokami. Jak zaplanować Lato?

Lato wielkimi krokami. Jak zaplanować Lato?

Lato jest coraz bliżej dlatego trzeba się dobrze przygotować. 

Witam wszystkich w kolejnym wpisie. Przepraszam, że ostatnio tak mało jest publikowane. Było to głównie z powodu sesji, na której chciałem się w 100 % skupić i zdać. Udało mi się i już wróciłem by publikować nowe tematy. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś czyta moje wpisy, Jeśli będę miał odpowiednią ilość czasu postaram się w tym tygodniu (licząc od poniedziałku), napisać parę ładnych artykułów. Jaka to będzie tematyka? Otóż nie mam jeszcze do tego w 100% pewności, chociaż po głowie chodzą mi pewne pomysły. Tak jak wspomniałem w swoim pierwszym wpisie Blog ma być  luźny i może poruszać wszelakie tematy. Pewnie niektórzy z was zauważyli, że blog został lekko zmodyfikowany pod względem wyglądu. Właśnie miałem lekkie problemy z poprzednim szablonem, który dość bardzo mi przeszkadzał. Były to ogólne problemy z grafiką, która jest bardzo ważna na każdej stronie. Gdyby nie kolorowy obrazek przy nagłówku kto chciałby to czytać?

Tak jak wspomniałem w tytule wpisu, zbliżają się wielkimi krokami wakacje. Życzę wam wszystkim udanych urlopów, oby by pogoda sprzyjała wam całe lato. Nie zapominajcie się dobrze nawadniać, abyście nie uschli. (taki mały żarcik, moje kaktusiki 🙂 ). Powstanie również parę wpisów dotyczących właśnie bezpośrednio wakacji. Każdy planuje w jakiś sposób uatrakcyjnić wakacje. W ciągu tych dwóch wakacyjnych miesięcy postaram wam się przedstawić ciekawe wakacyjne poradniki. W sumie to by było tyle na temat tych wakacji.

Chciałbym wprowadzić parę projektów na blog, ambicję są wielkie, lecz jak na razie muszę zacząć publikować terminowo, aby przybywało nam czytelników. Z tej okazji chcę przygotować małe niespodzianki, aczkolwiek nie jest to nic wielkiego. Wprowadzę dział dotyczący zarabiania w internecie. Panie ale przecież zarabianie w internecie to jakaś bujda? Ten dział będzie się tak nazywał, lecz będzie on dotyczył szerokiego zakresu zarabiania oraz inwestycji. Również zapomniałem was poinformować, że został dodany nowy dział Humor, lecz jeszcze jest w toku przygotowań. Na razie blog przypomina jedną wielką alpha, lecz powoli postaram się go rozwijać, by wy czytelnicy mogli jak najczęściej, z zadowoleniem na niego zaglądać.

Dodaj komentarz