Biedronka szaleje! Promocyjny weekend bez VAT do 23% taniej

Biedronka szaleje! Promocyjny weekend bez VAT do 23% taniej

Z okazji wprowadzonego niedawno zakazu w Niedziele. Sklepy próbują wprowadzić różne promocję, aby zainteresować swoich klientów i nie odczuć start na zakazie. Sieć Marketów Biedronka postanowiła zorganizować promocję która będzie trwać 6 i 7 kwietnia.

Biedronka postanowiła przecenić aż ponad 2 tysiące produktów. Akcja dotyczy tylko wybranych towarów z danych kategorii. Kategorię takie jak: Tłuszcze, Nabiały, Płatki Śniadaniowe, Produkty w Słoikach, Kosmetyki i Karmy dla Zwierząt. Produkty będą tańsze o Vat, w zależności od kategorii do 23 procent. Największą zniżkę 23% Vat otrzymamy na produkty kosmetyczne, musztardy i kawy. 8% zniżkę otrzymamy na Dżemy, Sosy i różne przetwory w słoikach takie jak: Ogórki, Surówki, Kapusty itp. oraz na Karmę dla zwierząt. Zniżkę o wartości 5% otrzymamy na produkty typowo codziennego użytku Mleka, Masła, Szynki, Sery i Jajka.

Niestety nie ma żadnej promocji na żadne sprzęty elektroniczne, ale oczywiście jestem dobrej myśli, że wkrótce na majówkę Biedronka zorganizuje również promocję na sprzęt Elektroniczny.  Miłych zakupów.

Dodaj komentarz